02.08.18 Адмира – ЦСКА среща в Мьодлинг от предварителния кръг на Лига Ервопа.

Следващият съперник на ЦСКА в турнира е австрийският “Адмира Вакер”. Срещата в България беше на 26.07.2018 година и завърше с победа за ЦСКА. Утре предстои реванша на австрийски терен – 02.08.2018 . Началният час на сблъсъка е точно 19:00 австрийско време (20:00 българско време)

Противникът на червените играе домакинските си срещи на стадион “BSFZ-Arena” в Мьодлинг. Градчето се намира на 14 км. от Виена и е с население от приблизително 20 000, а капацитетът на стадиона е около 10 000 места.

Адрес:

BSFZ-Arena
Johann Steinböck-Straße 5b,
2344 Maria Enzersdorf

ЦСКА записа изненадващо лесна победа във второто си домакинсктво през този сезон в Лига Европа. “Червените” разбиха Адмира Вакер с 3:0 на стадион “Българска армия”, като всички попадения паднаха през втората част на първото полувреме.
Кирил Десподов се оказа големият герой на селекцията на Нестор Ел Маестро, след като вкара първите две попадения в 26′ с глава и в 34′ след отлично извеждащо подаване на Едвин Джеси. Крайното 3:0 оформи новият централен нападател на тима Мауриндес, който се разписа след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар.